خانه / اخبار / فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: درس عملیات مرصاد مجازات خائنین به ملت است
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: درس عملیات مرصاد مجازات خائنین به ملت است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: درس عملیات مرصاد مجازات خائنین به ملت است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: درس عملیات مرصاد برای هر کس که در ذهنش قصد خیانت به ملت را دارد این است که مردم خائن را به سزایش می‌رسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در مراسم بزرگداشت سالروز عملیات مرصاد که در محل وقوع این عملیات جاودان و با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار شد، اظهار داشت: طوفان سهمگین جنگ تحمیلی که به عملیات مرصاد ختم شد با هدایت های الهی امام راحل به زمین گیر شدن منافقین در کمینگاه خدا انجامید.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) اظهار داشت: عملیات مرصاد و برکاتش هنوز هم در کشور ما جاری و ساری است.

وی افزود: بازخوانی عملیات مرصاد یعنی بازخوانی نفاق، یعنی یک درس عبرتی برای همه خائنین به کشور و اسلام که بدانند هر وقت فکر خیانت به سرشان بزند مردم در مقابل آنها خواهند ایستاد.

وی تاکید کرد: اصول ما و اصول مردم ما مبتنی بر ایستادگی و ایثار و شهادت است و متکی به پیروی از ولایت است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: تا زمانی که بر این اصول اتحاد و ایستادگی و مقاومت هستیم سربلندیم و باید قدر این اتحاد را بدانیم.

سردار ریحانی در پایان از میهمانان و حاضران در مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد به ویژه سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله قدردانی کرد.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>