خانه / اخبار / ۱۶۰ هزار نفردر ایام نوروز امسال از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کردند
۱۶۰ هزار نفردر ایام نوروز امسال از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کردند

۱۶۰ هزار نفردر ایام نوروز امسال از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کردند

معاون اردویی و گردشگری راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: از ۲۰ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی ۹۶، ۱۶۰ هزار نفر از مناطق عملیاتی و یادمان های شهدای استان در قالب کاروان های راهیان نور و مردمی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، سرهنگ علی یوسفی راد گفت: در این مدت سه هزار نفر از استان به مناطق عملیاتی جنوب در قالب کاروان های راهیان نور و خودرو های شخصی اعزام شدند.
وی در ادامه بیان داشت: در ایام تعطیلات نوروزی ۵۰ دستگاه اتوبوس در قالب کاروان های راهیان نور به زائران استان برای سفر به مناطق عملیاتی جنوب خدمت رسانی کرده اند.
یوسفی راد، هدف از اعزام کاروان های راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی را تجدید پیمان و بیعت با شهدا، امام و مقام عظمای ولایت دانست و گفت: انتقال و نشر آموزه های هشت سال دفاع مقدس مانند مقاومت، ایثار و ایستادگی به نسلی که آن دوران را ندیده اند از دیگر اهداف این اعزام ها است.
معاون اردویی و گردشگری راهیان نور سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی خادمان کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی و یادمان ها برای استقبال و پذیرای از زائران و بازدیدکنندگان حضور ثابتی داشته اند، گفت: حضور راویان برای تشریح عملیات ها، برگزاری ایستگاه های صلواتی و فضاسازی مناسب یادمان ها و مناطق عملیاتی از دیگر خدمات خادمان کاروان های راهیان نور در این مناطق بوده است.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>