خانه / اخبار / “شهدا” با سربلندی آزمون الهی را پشت سر نهادند
“شهدا” با سربلندی آزمون الهی را پشت سر نهادند

“شهدا” با سربلندی آزمون الهی را پشت سر نهادند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: دنیا محل آزمایش الهی است و “شهدا” به خوبی و با سربلندی این آزمون را پشت سر نهادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، به منظور بررسی مسائل ایثارگران شهرستان صحنه، سه شنبه ۱۵ فروردین ماه حجت الاسلام عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه با حضور در بنیاد این شهرستان وضعیت کاری این مجموعه اداری را مورد بررسی قرار داد.

 

در این بازدید حجت الاسلام عسگری در نشستی با سرپرست و کارکنان این بنیاد و مشکلات کاری آن آشنا شد.

 

مدیرکل بنیاد کرمانشاه سپس در منزل دو خانواده ایثارگر شهرستان صحنه حضور یافت و با والدین عزیز شهیدان قباد سنگ سفیدی و علی نجفی دیدار کرد.

 

حجت الاسلام عسگری در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: دنیا محل آزمایش الهی است و “شهدا” به خوبی و با سربلندی این آزمون را پشت سر نهادند.

 

مدیرکل بنیاد کرمانشاه تصریح کرد: خداوند متعال “شهدا” را زنده خطاب کرده و می فرماید: ” که آنها را مرده مپندارید” و در واقع این نتیجه عمل صالح والدین عزیز بوده و باقیات و صالحاتی است که در قیامت دست شما را خواهد گرفت.

 

در پایان از والدین معظم شهیدان قباد سنگ سفیدی و علی نجفی تجلیل به عمل آمد.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>