خانه / اخبار / یادواره ۱۰۰ زن شهیده شهرستان گیلانغرب برگزار شد
یادواره ۱۰۰ زن شهیده شهرستان گیلانغرب برگزار شد

یادواره ۱۰۰ زن شهیده شهرستان گیلانغرب برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم با شکوه یادواره ۱۰۰ زن شهیده شهرستان گیلانغرب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم با شکوه یادواره ۱۰۰ زن شهیده شهرستان گیلانغرب در سالن تربیت اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

 

این مراسم با حضور خانواده های شهدای زن، مسئولین و دهها نفر از بانوان شهرستان گیلانغرب  برگزار شد.

 

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گیلانغرب در این مراسم با تاکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به راه و منش شهدا اظهار داشت: امنیت امروز ما در جزیره نا امن دنیا مرهون شهداست لذا همه وظیفه داریم امانتی که با این گرانسنگی که خونهای زیادی به پای ان ریخته شده است را حافظ و امانت دار باشیم.

 

سرگرد هزارخانی افزود: راه شهدا تنها راه نجات ماست چون شهدا ستاره اند  و راه را به ما نشان داده اند انقلاب اسلامی با رشادتهای فرزندان از خود گذشته بدست آمده است و همه موظفیم آنرا به اعتلا برسانیم.

 

وی دفاع از تمامیت ارضی، ایجاد نظام مبتنی بر ولایت فقیه، اقتدار، توسعه همه جانبه کشور و تامین استقلال ملی را از جمله دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی بیان کرد و وجود ولایت فقیه در راس نظام اسلامی را چراغ راه ادامه با اقتدار این مسیر خواند.

 

قرائت دکلمه، مداحی و تجلیل از چهره های برتر در برنامه های ابلاغی از اهم برنامه های جانبی مراسم امروز بود که به همت حوزه فاطمه الزهرا .س. سپاه ناحیه گیلانغرب و کمیسیون بانوان شهرستان به شکل باشکوه و معنوی  برگزار شد .

تصاویر تکمیلی:

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>