خانه / اخبار / برگزاری یادواره شهید شاهرضایی در کرمانشاه
برگزاری یادواره شهید شاهرضایی در کرمانشاه

برگزاری یادواره شهید شاهرضایی در کرمانشاه

به همت بسیج دانش آموزی حوزه دو خواهران، یادواره شهید امیرمنصور شاهرضایی در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، منتظری کارشناس علوم سیاسی با گرامیداشت دهه فجر بیان داشت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود و اینکه مدرسه یک مکان فرهنگی ست و دانش آموزان آینده سازان این مرز و بوم  هستند، مسئله فرهنگ بسیار مهم است.

وی سپس به تحقیقات یک تیم پژوهشگر از سازمان ملل در خصوص فرهنگ اشاره کرد و افزود: این تحقیقات با موضوع چرا بعضی از کشورها پیشرفت کرده اند در طول سه سال انجام شد که خلاصه آن در ششصد صفحه است که هم اکنون یک نسخه از آن در دانشگاه رازی موجود است؛ و نتیجه نشان داد که تفاوت در رفتارهایی ست که به مرور زمان عادت شده و همین عادت به فرهنگ تبدیل می شود .

این کارشناس سیاسی سپس به جمله امام (ره) که در صحیفه نور آمده اشاره کرد و گفت: طبق سخن امام راحل فرهنگ مبدا تمام خوشبختی ها و بدبختی های یک کشور است. همچنین مقام عظمای ولایت نیز چندی پیش در جمع جوانان فرمودند : عزیزان من فرهنگ از اقتصاد هم مهم تر است.

در ادامه سرهنگ اکبری ضمن تشکر و تبریک دهه فجر، از دانش آموزان خواست که بیشتر با اساتید شهر کرمانشاه آشنا شوند و چرا که کرمانشاه در پیشنه تاریخی خود اساتید مهمی را دارد.

اکبری با محترم شمردن جایگاه معلمان ابراز داشت: ما در هر سمتی که باشیم دانش آموز هستیم و باید همیشه قدردان زحمات کسانی که به ما می آموزند باشیم.

گفتنی است یادواره شهدا در دبیرستان متوسطه دوره اول شهید شاه رضایی با حضور سرهنگ اکبری رییس سازمان بسیج دانش آموزی، مسئولین حوزه دو دانش اموزی خواهر، کارشنان اموزش و پرورش و جمعی از مسئولین و دانش اموزان این دبیرستان برگزار شد.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>