خانه / اخبار / اعزام ۱۱ کاروان راهیان نور دانش آموزی کرمانشاه به جنوب کشور
اعزام ۱۱ کاروان راهیان نور دانش آموزی کرمانشاه به جنوب کشور

اعزام ۱۱ کاروان راهیان نور دانش آموزی کرمانشاه به جنوب کشور

۱۱ کاروان از دانش آموزان دختر حوزه سه خواهر کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، سرهنگ کریمی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه در مراسم اعزام راهیان نور دانش آموزان حوزه ۳ خواهر عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و جانفشانی مردم انقلابی ایران شاهد آغاز جنگ تحمیلی بودیم که خوشبختانه با ایثار و شهادت جوانان این مرز و بوم ما ذره ای از خاک کشور عزیزمان را از دست ندادیم و باچنگ دندان از میهن اسلامی دفاع کردیم.

وی ادامه داد: امروز جا دارد نسل جوان و به ‌ویژه دختران و بانوان برای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت از یادمان های رزمندگان وشهدای انقلاب اسلامی دیدن کنند تا ضمن بهره معنوی، با آگاهی و بصیرت و حفظ حجاب عفاف در توسعه علمی کشور قدم بردارند.

سرهنگ کریمی یادآور شد: امروز بیش از هر روز دیگر ما نیازمند کسب علم ودانش هستیم تا بتوانیم با بومی کردن برخی از فناوری ها در رشد اقتصادی و علمی کشور گام موثری برداریم.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>