خانه / اخبار / سردار ظفری: مردم اورامانات هنوز هم در حال دفاع از انقلاب هستند
سردار ظفری: مردم اورامانات هنوز هم در حال دفاع از انقلاب هستند

سردار ظفری: مردم اورامانات هنوز هم در حال دفاع از انقلاب هستند

مدیرکل بنیاد حفط آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همدان گفت: مردم منطقه اورامانات هنوز در حال دفاع و پاسداری از آرمان ها و ارزشهای انقلاب هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، سردار مهدی ظفری در مراسم یادواره ۱۳۵ لاله سرخ عرش نشین دروازه اورامانات که در تالار وحدت روانسر برگزار شد، افزود: منطقه اورامانات قطعه زیبایی از جغرافیای پر عظمت جمهوری اسلامی ایران است که زخم های عمیقی بر تن دارد.
وی تصریح کرد: اقتدار و عزت کنونی کشور به برکت خون شهداست و ما باید در صیانت از خون شهدا و آرمان های انقلاب لحظه ای کوتاهی نکنیم و راه آنان را ادامه دهیم.
فرمانده اسبق قرارگاه شهید کاظمی گفت: منطقه اورامانات با شهدای گلگون کفن و عظمت مردان همیشه در صحنه اش در کشور شناخته شده است.
سردار ظفری افزود: هم اکنون تکلیف اساسی مردم منطقه پاسداری از اصالت و ارزشها و آرمانهای انقلاب است چرا که مردم این منطقه وفاداری خود را به نظام و انقلاب اسلامی ثابت کرده اند.
امام جمعه روانسر نیز گفت: شهدای والامقام و گرانقدر ایران اسلامی علمداران بصیرت و عزت و عظمت ایران اسلامی هستند
ماموستا ملا عبدالله غفوری افزود: همه ما مدیون دلاوری ها و قهرمانی های شهدا هستیم و نباید راه شهدا را فراموش کنیم، چرا که دستاوردهای این نظام مقدس مدیون ایثارگری های این عزیزان است.
وی با اشاره به اینکه ما وظیفه انتقال پیام و ارزش‌های شهدا در جامعه را به عهده داریم اظهار کرد: شهدا برای دفاع از دین و نظام ایثار و جانفشانی کردند و این ارزشها ستودنی است.
امام جمعه روانسر ادامه داد: یکی از نعمت های بزرگ دین اسلام شهادت است و امروز فرهنگ شهادت و یادواره شهدا باید ارتباطی بین نسل گذشته و نسل حاضر ایجاد کند.
فرمانده سپاه ناحیه روانسر نیز گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا ، ترویج ارزش‌ های انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف برگزاری یادواره شهداست
سرهنگ علی اصغر اله دانه افزود: دشمن از آموزه های شهادت طلبی ملت ایران هراس دارد و می خواهد فرهنگ ایثار و شهادت را از ملت ایران سلب کند.
وی با بیان اینکه با تأسی از فرهنگ شهادت بسیاری از تهدیدهای بزرگ را با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته ایم، گفت: جاری و ساری بودن این فرهنگ ارزشی در جامعه به نوبه خود تحقق اهداف نظام و انقلاب را در پی دارد.
وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایستادگی و مقاومت به اقتدار رسیده و این مولفه نباید فراموش شود.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>