خانه / اخبار / پیکر مطهر شهید مدافع حرم در گلزار شهدای کرمانشاه آرام گرفت
پیکر مطهر شهید مدافع حرم در گلزار شهدای کرمانشاه آرام گرفت

پیکر مطهر شهید مدافع حرم در گلزار شهدای کرمانشاه آرام گرفت

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع حرم، ‘حمزه کاظمی’ روز دوشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولان استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، این مراسم از مقابل مسجد جامع شهر کرمانشاه و با حضور مسئولان، همرزمان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده شهید کاظمی و آحاد مختلف مردم آغاز شد.
در این مراسم پس از ادای احترام نظامی به پیکر سردار شهید حمزه کاظمی، آیت الله محمد حجتی امام جمعه موقت کرمانشاه نماز میت را اقامه کرد و سپس تابوت این شهید مدافع حرم بر روی دستان مردم تشییع شد.
پیکر مطهر شهید کاظمی پس از تشییع در گلزار شهدای کرمانشاه و در کنار شهیدان علیخانی و نظری دو تن دیگر از مدافعان حرم به خاک سپرده شد.
شهید حمزه کاظمی اسفندماه سال گذشته در سوریه به شهادت رسید و پیکر مطهرش شنبه شب از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی وارد کرمانشاه شد.

از شهید کاظمی دو فرزند دختر ۱۲ و هفت ساله به یادگار مانده است.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>