خانه / اخبار / راهیان نور یک حرکت فرهنگی در تجدید بیعت با آرمان های شهدا است
راهیان نور یک حرکت فرهنگی در تجدید بیعت با آرمان های شهدا است

راهیان نور یک حرکت فرهنگی در تجدید بیعت با آرمان های شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: راهیان نور یک حرکت فرهنگی و معنوی عظیم در تجدید بیعت با آرمانهای شهدا است، شهدایی که بهترین نمونه ها از زیبایی های خلقت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه، حجت الاسلام هادی عسگری درحاشیه اردوی یک روزه راهیان نور به منطقه عملیاتی بازی دراز سرپلذهاب اظهار داشت: شهدا بهترین نمونه زیبایی های خلقت هستند، چرا که این عزیزان در طول عمر با برکت خود صحنه های بسیار ارزشمند و نابی را با رشادت، مجاهدت و ایثارگری های خود آفریدند.

وی افزود: شهدا، جانبازان و آزادگان در اوج جوانی و علی رغم تعلقات دنیایی که هر انسانی دارد، دست از کار و مشغولیتهای دنیا کشیدند و برای دفاع از مرزهای میهن اسلامی به جبهه رهسپار شدند و با ثبت حماسه های هشت سال دفاع مقدس ایران و ایرانی را در جهان سرافراز کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه تصریح کرد: کاروان راهیان نور حرکت فرهنگی و معنوی عظیم در تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و مقاومت تاریخی آنها محسوب می شود و در امر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام در هشت سال دوران دفاع مقدس مهم و ضروری است.

در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپلذهاب نیز اظهار داشت: شهدای ما همواره در تلاش برای آبادانی و استقلال کشور گام بر می داشتند و در هر مسئولیتی که بودند، به بهترین شکل انجام وظیفه می کردند.

سلمان حسن پور افزود: در روزگاری که دشمنان چشم طمع دوخته بودند به آب و خاک این مملکت شهدا با تمام وجود به میدان شتافتند و سینه در مقابل گلوله دشمن سپر کردند تا ذره ای از خاک میهن به یغما نرود.

لازم به ذکر است در این اردوی یک روزه راهیان نور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه و ۳۰ نفر از کارکنان بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران حوزه ۸ کارمندی سپاه ناحیه کرمانشاه به همراه رئیس و پرسنل بنیاد سرپل ذهاب  به منطقه عملیاتی بازی دراز صعود کردند و یاد شهدا را زنده نگه داشتند.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>