خانه / اخبار / سردار کارگر: مذاکرات هسته‌ای اقتدار ایران را ثابت کرد
سردار کارگر: مذاکرات هسته‌ای اقتدار ایران را ثابت کرد

سردار کارگر: مذاکرات هسته‌ای اقتدار ایران را ثابت کرد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: منافقین در عملیات مرصاد در کمین‌گاه الهی گرفتار شدند.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار بهمن کارگر پیش از ظهر دیروزدر مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد که در حسینیه ثارالله شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: دشمن بعثی عراق در ۳۱ تیر ماه سال ۶۷ پس از پذیرش قطعنامه حملاتی را علیه ما آغاز کردند.

کارگر با اشاره به نقشه دشمن برای تصرف اهواز و خرمشهر، بیان داشت: پیام امام راحل به سردار رضایی موجب بسیج همه نیروها برای مقابله با دشمن شد و فرماندهان قرارگاه نجف در کرمانشاه نیز به جنوب مامور شدند.

به گفته رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، منافقین در این وضعیت با خیال اینکه سه روزه از کرمانشاه به تهران می‌رسند به داخل مرزها آمده و در کمین‌گاه قرار گرفتند.

این مسئول به پیش‌روی منافقین تا ۳۵ کیلومتری شهر کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: مردم کرمانشاه و جوانان غیور این خطه در مقابل تهاجم دشمن جانانه ایستادگی کردند.

وی خیال خام اینکه خستگی رزمندگان از جنگ پس از پذیرش قطعنامه موجب می‌شود منافقین به‌راحتی به تهران برسند را انگیزه اصلی حمله دشمن عنوان کرد.

این مسئول تصرف فرودگاه کرمانشاه برای تحویل به ارتش عراق را نقشه ناکام منافقین برشمرد و گفت: منافقین به‌عنوان یک گروه کثیف در تمام جهان شناخته شده است.

وی اسلام، رهبری و مردم را سه پایه اصلی نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: در کنار هم بودن این ارکان موجب استحکام نظام و اقتدار میهن اسلامی می‌شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه اقتدار ایران اسلامی امروز در جهان آشکار است، گفت: مذاکرات هسته‌ای موجب شد اقتدار ایران به جهانیان نشان داده شود و همگان شاهد این قدرت بودند.

کارگر با بیان اینکه در جنگ نرم دشمن باید از فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری اطاعت کنیم، عنوان کرد: رزمندگان اسلام همواره از اوامر امام راحل اطاعت می‌کردند و این رمز پیروزی در مقابل دشمن است.

وی نقش استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس را چشمگیر عنوان کرد و ادامه داد: مردم این استان دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده و حق بزرگی بر گردن مردم ایران دارند و ۱۰ هزار شهید، ۱۵ هزار جانباز و دو هزار آزاده نشان‌دهنده مقاومت مردم این دیار است.

درباره ‌ی admin

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>